Misyon & Vizyon


Misyonumuz

ÖSAK A.Ş. İnşaat ve Taahhüt hizmetlerinde,

Müşteri şartnamelerine, yasa, mevzuat, yönetmelikler ve standartlara uyarak alt yapı ile üst yapı imalatlarını, kalite anlayışından ödün vermeden, ileri teknolojileri kullanarak, en hızlı ve en ekonomik şekilde teslim ederek, dayanıklılıklarını ekonomik ömürleri boyunca koruyacaklarını garanti ederek, müşteri memnuniyetini sürekli arttırır.

Nitelikli işler yaparak, yarattığı istihdamın yanı sıra, ülke ekonomisine önemli bir katkıda bulunur. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen iş politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı ve bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek ve güven duyulan bir grup olarak sürekliliğini sağlamak.

 

Vizyonumuz

ÖSAK A.Ş. İnşaat Sektöründe, “Kaliteli hizmet” denildiğinde ilk akla gelen, inşaat alanında dünyadaki en son gelişmeleri ve teknolojileri takip eden ve mümkün olduğunca bu teknolojileri kullanan, ulusal ve uluslararası mesleki organizasyonlarda aktif görev alan, ülkesinde ve dünyada en iyiler arasına girmiş, yaptığı işlerle marka olmayı başarmış bir firmadır.