İştirakler


BMA Sanayi Ürünleri Ticaret A.Ş.

Firmamız 2003 yılında kurulmuş olup, İstanbul merkezlidir. Firmamızın ana faaliyet konusu özel sanayi ürünlerinin ithalat ve pazarlamasıdır. Firmamız her alanda dünya devi üreticiler ile iş birliği içinde, çevre dostu ve uzun dönem performanslı ürünler ile çalışmayı ilke edinmiştir. Amacımız uzun vadede tüketicilere en ekonomik çözümleri sunabilmektir. Ekonomik çözüm; ilk yatırım maliyeti şeklinde değil, uzun dönem performansıyla orantılı maliyet analizi olarak değerlendirilmelidir. Ön yatırım maliyeti düşük ama orta ve uzun vadede beklenen performansı sergileyemeyen ürünler, tüketicilere çok daha büyük maliyetler getirmektedir.

Firmamız Türkiye ile birlikte Azerbaycan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kazakistan vb. Türki Cumhuriyetlerde ve Gürcistan, Ermenistan, Suriye, Körfez Ülkeleri vb. ülkelerde de dünya devi üreticilerinin Genel Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.


Odak Asfalt A.Ş.

2009 yılında Ösak A.Ş.’nin üstlenmiş olduğu karayolu yapım projelerinin bitümlü sıcak karışımlarının imalatı ve serimini yapmak için kurulmuştur. Aynı zamanda yeni asfalt teknolojilerini takip ederek, uygulamak üzere kurulmuştur.


Odak Kompozit Teknolojileri A.Ş.

2011 yılında faaliyete geçirilmiştir. Odak Kompozit Teknolojileri A.Ş. Ankara’da bulunan, uluslararası alanda rekabet edebilen bir havacılık ve savunma sanayii firmasıdır. Odak Kompozit Teknolojileri ulusal kaynakları ve evrensel bilgiyi kullanarak savunma ve havacılık endüstrisinde kullanılan ileri teknolojileri destekler, iyi eğitilmiş ve tecrübeli teknik kadrosu ve Avrupalı çözüm ortakları ile işbirliği yaparak günümüz teknolojisini yakalayan ve ileriye taşıyan ürünlerin tasarımını, geliştirilmesini ve üretimini hedefler.

Odak Kompozit Teknolojileri A.Ş kompozit, metal, hibrid parçaların ve sistemlerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi konularında uzmanlaşmıştır. Ana hedeflerimiz, sivil havacılık ve savunma sanayii için gerekli sistem ve parçaların tasarımı, üretimi, optimizasyonu ve ürünlerin entegrasyonudur. Diğer yandan, tüm dünyaya kompozit üretimi konusunda ürün sağlamak önde gelen hedeflerimizdendir.


Polyfin Geomembran Sanayi ve Ticaret A.Ş.

2011 yılında kurulmuştur. POLYFIN AG Almanya merkezli bir şirket olup, faaliyet konusu ECB Geomembran ve FPO Geomembran üretimidir. Firmanın kuruluş amacı, Almanya’nın bu sektördeki en önemli iki üreticisi olan ODENWALD GmbH ve Binne & Sohn GmbH firmalarının geomembran üretimini tek firma çatısı altında toplama kararıdır.

1960'lı yılların ortasından günümüze dünyanın dört bir yanında milyonlarca m2 su yalıtımında kullanılmış olan ECB Geomembran sisteminin global pazardaki en büyük üreticisi olan POLYFIN AG, Almanya dışında kendi ismini taşıyan ilk firmayı ülkemizde yıllardır başarıyla distribütörlüğünü yapmış olan BMA Sanayi Ürünleri Ticaret A.Ş. ortaklığı ile kurmuştur. POLYFIN Geomembran Sanayi ve Ticaret A.Ş., OC-Plan® marka ECB ve Polyfin® marka FPO Geomembran sistemlerinin sadece Türkiye değil, aynı zamanda Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan gibi Türki Cumhuriyetler ile Gürcistan, Ermenistan, Irak ve Suriye gibi çevre ülkeleri de kapsayan bir genel distribütörlük ağına sahiptir.